Grafik

Drukuj

NOWY_24.06.20.jpg

zapisy fitness info

TYTAN BOKS * ZAJĘCIA SIŁOWO-KONDYCYJNE Z ELEMENTAMI BOKSU

Ćwiczenia siłowe z elementami boksu to doskonała recepta na lepsze samopoczucie i poprawę własnej samooceny. Pragniemy zaprosić wszystkich Was do wspólnej pracy nad rozwojem siły i kondycji. Zależy nam na zwiększonej wydolności, szybkości oraz zwinności

Trening wzmacnia organizm, hartuje ducha, uczy współpracy. Wspiera równomierny rozwój ciała, wzmocnienie mięśni, wyrobienie szybkości, zwinności i koordynacji ruchowej oraz kształtowanie prawidłowej postawy.

INTRO-SIŁOWNIA

Pierwsze kroki na siłowni - spotkanie indywidualne z trenerem, podczas którego poznasz obsługę najważniejszych maszyn w siłowni, wykonasz pełny trening z dostępnym sprzętem. Przekonaj się że siłownia nie jest tylko "dla osiłków" a ćwiczyć z oporem ciężarków i użyciem maszyn może i powinien każdy.

FAT KILLER

Prosty trening aerobowy ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo elementy siłowe wzmacniają tkankę mięśniową, modelują ją i nadają przyjemnego dla oka kształtu ciała. Skóra staje się jędrna i elastyczna. Zajęcia zaczynają się 10–15 minutową rozgrzewką, po niej następuje kompleksowy i intensywny zestaw ćwiczeń wzmacniających i wytrzymałościowych, obejmujący wszystkie grupy mięśni, z wykorzystaniem ciężarków, hantli czy taśm gumowych.

BODY SCULPT

Proste ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe oraz poprawiające kondycję fizyczną, poprawiające siłę mięśniową a jednocześnie zmieniające kształt sylwetki. Trening prowadzony jest w taki sposób, aby ćwiczenia wykonywane były przede wszystkim w pozycjach izolowanych, gwarantujących najlepszą koncentrację na ćwiczonej partii ciała. Trening o umiarkowanej intensywności, jest mniej intensywną odmianą zajęć TBC, dlatego polecamy go osobom zupełnie początkującym. Zajęcia fitness obejmują kompleksowy zestaw ćwiczeń bez lub z użyciem przyborów, np. ciężarków, gum. Niezbyt szybkie tempo podczas ćwiczeń fitness sprzyja koncentracji na technice, bezpieczeństwie i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Niewielka intensywność i nieskomplikowany pod względem koordynacyjnym zestaw ćwiczeń fitness, pozwalają uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną.

BODY SHAPE

Trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

TABATA

Trening interwałowy o bardzo wysokiej intensywności przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić ogólną wydolność organizmu. Pomimo tego, ze TABATA powstała z myślą o sportowcach mogą ją trenować także osoby, które nigdy wcześniej nie rozwijały swojej aktywności fizycznej. Po prostej, krótkiej rozgrzewce choreograficznej rozpoczyna się część zasadnicza: wysiłek 20 do 30 sekund z przerwami po 5-10 sekund. Sekwencje ćwiczeń powtarzane są 8 razy. Podstawą treningu są ćwiczenia cardio, które angażują jak najwięcej partii mięśniowych. Cel zajęć: poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej) jak i aerobowej. TABATA nie bez powodu jest nazywana również treningiem metabolicznym, ponieważ bardzo skutecznie przyczynia się do utraty zbędnej tkanki tłuszczowej.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Skierowane są do osób w każdym wieku i o każdym poziomie zaawansowania. Podstawowymi założeniami tego programu jest wzmocnienie mięśni podtrzymujących prawidłową postawę ciała – a co za tym idzie odciążenie nacisku wywieranego w życiu codziennym na kręgosłup. Program treningowy ułożony jest tak, aby nie obciążać kręgosłupa – jedynie wzmacniać gorset mięśniowy. Ćwiczenia profilaktyczne skupiają się głównie na wzmacnianiu oraz rozciąganiu mięśni przykręgosłupowych oraz mięśni stawów obwodowych. Zajęcia składają się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń z wykorzystaniem metod terapeutycznych, minimalizując skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniając mięśnie, zmniejszając ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa.

ZUMBA
Jest połączeniem tańca i aerobiku, tradycyjnych kroków tanecznych wykorzystywanych w fitnessie, oraz ćwiczeń kształtujących i ujędrniających ciało. Łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowymi krokami, tworząc atmosferę świetnej zabawy. Zumba kieruje się zasadą: ćwiczenia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonywania. Jest to program ćwiczeń doskonały zarówno dla ciała, jak i dla umysłu, pozwala ćwiczącym osiągnąć dobre samopoczucie, oraz w widoczny sposób kształtować sylwetkę. Po prostu bawisz się i spalasz mnóstwo kalorii. Zumba to program ćwiczeń odpowiedni dla wszystkich.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Ćwiczenia ukierunkowane na wyrzeźbienie pięknej pupy, poprzedzone ciekawą, aerobową rozgrzewką. Zgrabne pośladki to marzenie wielu kobiet -możesz je spełnić regularnie uczestnicząc w tych zajęciach . Zajęcia dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Pozwól sobie na chwilę przyjemności by wyglądać bosko.

Trening dla każdego bez względu na stopień wytrenowania. Dzięki regularnym ćwiczeniom pośladki będą kształtne, krągłe i jędrne bez nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. W treningu nie zabraknie ćwiczeń na mięśnie ud i brzucha.

PŁASKI BRZUCH

Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na
wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha oraz na spaleniu tkani tłuszczowej i wymodelowaniu talii 
zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni celem ich rozciągnięcia i uelastycznienia,
a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania.

AKTYWNY PORANEK ­= FIT PORANEK

Poranna dawka energii, która obudzi Cię na dobre! Trening obwodowy jest
doskonałym narzędziem do rozwoju wytrzymałości mięśniowej, kondycji czy pozbycia się tkanki
tłuszczowej. Polecany jest osobom o każdym poziomie zaawansowania.

JUMPING FROG

To  innowacyjny program treningowy na trampolinach. Co więcej to połączenie ogólnorozwojowego treningu z muzyką i dużą dozą dobrego humoru. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny. Trening wytrzymałościowy oraz wzmacniający, spalający ok. 1000 kalorii podczas 1 treningu.

BRZUCH UDA POŚLADKI

Zajęcia, których głównym celem jest rzeźbienie dolnych partii ciała oraz poprawa siły , elastyczności i kształtu mięśni. Wpływają bardzo korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej. BPU są zajęciami, które polegają przede wszystkim na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń. Dzięki temu pozwalają osiągnąć bardzo dobre wyniki i zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda. W trakcie zajęć wykorzystuje się różne przybory takie jak elastyczne taśmy, hantle, obciążniki na nogi, duże i małe piłki oraz platformy do step aerobiku.

CROSS TRENING

Zwiększa sprawność organizmu. Poprawia zakres ruchu stawów, wytrzymałość i wyreguluje braki równowagi mięśniowej. Zadba o równomierny przyrost masy mięśniowej i kształtuje twoją sylwetkę kompleksowo! Zajęcia mają charakter grupowy –Ćwiczymy razem, wspieramy się wzajemnie. Na zajęciach używamy: worków bługarskich,  kettli, gum, hantli, lin i innych przyrządów. 
Nudzi Cię rutyna codziennych ćwiczeń w siłowni? Cross trening jest dla Ciebie idealny. Na bazie Cross treningu opierają się zajęcia antyterrorystów, służb militarnych, policji i profesjonalnych sportowców. To forma treningu, jaką uprawiać może każdy, bez względu na wiek, płeć, kondycję fizyczną, czy doświadczenie w siłowni.